Daniel von Witt/ Luty 1, 2016/ Aktualności/ 0 comments

Fundacja Eskalacji Mikronacjonalizmu Inferno po niemalże półtorarocznej przerwie w działalności spowodowanej m.in. utratą poprzedniej strony internetowej wznawia działalność z dniem 1 lutego 2016 roku! Przed nami nowe wyzwania i nowe projekty. Czego można się po nas spodziewać w 2016 roku?

Naszą przygodę zaczniemy od znanego Wam z 2014 roku programu: „Barometr Przywództwa”. Zakres drugiej edycji badania będzie większy, a sam jego przebieg wygodniejszy w obsłudze przez respondentów. O szczegółach powiadomimy wkrótce. Nie obędzie się również bez innych rankingów (państw, przedsiębiorstw itp.). Fundacja poświęci się również badaniom jakościowym i ilościowym aktywności w Mikroświecie, dlatego wszelkich zapaleńców i pomysłodawców jak ją mierzyć serdecznie zapraszamy do współpracy. Nie zabraknie również działań o charakterze pomocy bezpośredniej kierowanej do najmłodszych mieszkańców królestw Wspólnoty Korony Ebruzów. Tak, dobrze podejrzewacie. Fundacja rozszerzy zakres swojej aktywności również na Królestwo Elderlandu.

To tylko przedsmak tego, co Was już niebawem czeka. Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszego serwisu regularnie.

Wracamy! 🙂

Share this Post

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
*
*